8b - Chemia

Materiał nr 1

Kochani uczniowie,

zachęcam Was bardzo do wykorzystania tej niecodziennej sytuacji na nadrobienie zaległości i powtórzenie zrealizowanego już wcześniej materiału. Proszę o wykonanie karty pracy w zeszycie lub jeśli macie możliwość wydrukujcie ją i wklejcie wypełnioną do zeszytu. Zachęcam Was też do wykonywania zadań w zeszycie ćwiczeń z wcześniej zrealizowanych tematów.

Na bieżąco będą udostępniane materiały, a póki co, życzę Wam zdrowia i owocnej pracy :)


Materiały

Materiał nr 2

Proszę zapoznać się z materiałami umieszczonymi pod linkiem
https://epodreczniki.pl/b/swiat-pod-lupa/P17tFRIcW
Znajdziecie tam bieżący dział dot. węgla i jego związku z wodorem. Omówione są węglowodory nasycone jak i nienasycone + filmiki z doświadczeniami. Proszę o zapoznanie się z tymi treściami do końca tygodnia. Następnie zostaną udostępnione Wam w przyszłym tygodniu kolejne karty pracy już z bieżącego działu.

Uwaga!
Na aplikacji Messenger utworzona została przez nauczyciela grupka klasowa w celu ułatwienia kontaktów z uczniami. Zachęcam do konsultacji i nauki chemii online. Jeśli macie wątpliwości co do wykonywanych kart pracy lub coś jest niezrozumiałe - piszcie śmiało. Służę pomocą. Postaram się na bieżąco udzielać Wam odpowiedzi.
Pozdrawiam!

Materiał nr 2

Kochani Uczniowie,
proszę otworzyć link
https://epodreczniki.pl/a/wegiel-i-jego-zwiazki-z-wodorem---podsumowanie/DpdVDk2jt
Przeczytajcie temat: Węgiel i jego związki z wodorem – podsumowanie. Proszę byście w ramach utrwalenia wiadomości wykonali test, który znajduje się na końcu tematu. Oprócz niego znajduje się tam również klucz odpowiedzi. Będziecie mogli samodzielnie sprawdzić swoje umiejętności ze zrealizowanego działu.
UWAGA!
Pamiętajcie, że wszelkie wątpliwości i niejasności możecie pisać do mnie poprzez Naszą grupkę na Messengerze - odpisuję i wyjaśniam wszystko na bieżąco. Zachęcam również do kontaktów poprzez dziennik elektroniczny. --:)

Materiał nr 2

Kochani Uczniowie,

zapoznajcie się z załącznikiem. Znajdziecie tam temat bieżącej lekcji wraz z częściową notatką - którą będziecie musieli uzupełnić. Przepiszcie go lub wklejcie do zeszytu. Proszę o wykonanie poleceń tam zawartych. Wszelkie wątpliwości proszę śmiało pisać na Naszej grupce na Messengerze. Służę Wam pomocą. Uważajcie na siebie! --:)


Zestaw ćwiczeń

Materiał nr 3

06.04.
Kochani,
w załączniku macie temat kolejnej lekcji wraz z notatką, którą trzeba uzupełnić i przepisać do zeszytu. Zapoznajcie się z tematem umieszczonym pod linkiem
link
Czas realizacji zadań: do kolejnej lekcji (16.04.2020r.)
Pozdrawiam! Sylwia Kwietniewska
--:)


Materiały

Materiał nr 4

16. 04.
Kochani,
w załączniku znajduje się temat lekcji oraz notatka, którą wspólnymi siłami uzupełnimy na lekcji.
Pozdrawiam!
Sylwia Kwietniewska --:)


Materiały

Materiał nr 5

Materiały
Zestaw ćwiczeń 1
Zestaw ćwiczeń 2

Materiał nr 6

Materiały 1
Materiały 2

Materiał nr 7

Kochani Uczniowie, w załączniku macie zamieszczone dwa tematy lekcji przewidziane na kolejne dni, tj. 04.05. i 07. 05. Proszę by na lekcję online przypomnieć sobie wiadomości z tematów dot. kwasów karboksylowych. Pozdrawiam!

Materiały

Materiał nr 8

Kochani Uczniowie, w załącznikach znajdują się kolejne tematy lekcji przewidziane na IX tydzień zdalnej nauki. Pozdrawiam! --:)

Materiał 1 Materiał 2

Materiał nr 9- 21.05.

Temat: Podsumowanie działu.

Podczas lekcji online będziemy wspólnie wykonywać test podsumowujący dział. Test zostanie zamieszczony na platformie Teams podczas lekcji. --:)

Materiał nr 10

Materiały

Materiał nr 11

Materiały 1
Materiały 2

Materiał nr 12

Materiały

Materiał nr 13

Materiały 1
Materiały 2

Materiał nr 14

Materiały

Materiał nr 15

Materiały

Materiał nr 16

Materiały